Наші випускниці – учасниці Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Українська мова та література»

photo 2023 08 24 16 53 5814 лютого 2024 року в Інституті післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка стартував І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (номінація «Українська мова та література»). За звання найкращого вчителя-словесника міста Києва серед інших творчих, наполегливих і сміливих учасників змагаються випускниці нашої освітньої програми «Українська мова та література» – Ліза Петрівна Рибак (2015 рік випуску) – учитель спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 91 з поглибленим вивченням інформатики і Аліна Олександрівна Кирилович (2021 рік випуску) – учитель школи І-ІІІ ступенів № 36 імені С. П. Корольова. Конкурс триватиме до 23 лютого. Радіємо перемогам учителів-грінченківців, бажаємо успіхів усім учасникам!