Міжнародний день дарування книг

photo 2024 02 15 14.11.04 1До Міжнародного дня дарування книг викладачі Факультету української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка долучилися до поповнення книжкової скарбниці новими виданнями.

Професор кафедри світової літератури Оксана Гальчук подарувала бібліотеці авторські книги, серед який монографії «Тексти по колу: пізнати Себе в Іншому», «Не минає міт», навчальний посібник «Англійський і американський неоромантизм у постатях і текстах».

Завідувач кафедри інформаційних комунікацій Олена Політова та старший викладач кафедри інформаційних комунікацій Алла Мажара подарували бібліотеці книгу відомого українського філософа В. Нікітіна «Мудрість освіти. Творіння себе та свого світу, або Освіта для вільних у суспільстві, яке думає».