Партнерський семінар з біографістики

фото1Міждисциплінарні дослідження – царина особливої відповідальності. Студенти доволі швидко це усвідомлюють. Викладачі ж одним зі своїх завдань бачать показати, як народжується синтезоване знання, яка атмосфера панує в науковому середовищі тих, хто вірить у свою тему. Саме тому науковому керівнику важливо бути не єдиним авторитетом для своїх студентів і прагнути, щоб співпраця зі науковими установами набувала форм дієвого консультування. Колектив Факультету української філології, культури і мистецтва щиро дякує партнерам – науковцям із Інституту біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. 7 лютого в межах угоди про співпрацю відбулось обговорення дизайну дослідження магістрантки освітньо-наукової програми «Біографістика і текстологія» Єлизавети Лейєр (науковий керівник проф. Тетяна Вірченко) разом із знаною дослідницею дитячої літератури, біографістом, історикинею Наталією Марченко. Ми вдячні колезі за конструктив, фахові поради і приємне спілкування.

SDG17