День відкритих дверей «Pro Fest»

170688945227902 лютого 2024 року студенти і викладачі Факультету української філології, культури і мистецтва Київського столичного університету імені Бориса Грінченка брали участь у загальноуніверситетському Дні відкритих дверей «Pro Fest».

Під час заходу абітурієнти відвідали презентаційну програму Університету, на якій із привітальним словом і аспектами вступної компанії виступив заступник голови Приймальної комісії Університету Грінченка, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Жильцов Олексій Борисович, ознайомилися з освітніми програмами Університету https://kubg.edu.ua/informatsiya/vstupnikam/napryami-pidgotovki.html, долучилися до різноманітних майстер-класів від провідних науковців і дослідників різних структурних підрозділів Університету https://kubg.edu.ua/images/stories/Departaments/Anonces/2024/maister_klasy.jpg?fbclid=IwAR1lQORrKNczEy941WITMSfgYX-8niZbTNUXuO66pEEDzzGzfCxd6xERr4s.

Серед майстер-класів Факультету української філології, культури і мистецтва були представлені:

• «У лабіринтах зарубіжної літератури» (модератори Бітківська Г.В., доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри світової літератури, Гальчук О. В., доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри світової літератури, Вишницька Ю. В., доктор філологічних наук, доцент, доцент кафедри світової літератури);
  • «Екранна гармонія» (тренер Новикова Р.А., Заслужена артистка України, доцент кафедри інформаційних комунікацій);
  • «Цифрова риторика як мистецтво створення бренду в соцмережах» (модератор - Бойко М.І., доктор філософії, старший викладач кафедри української мови);
  • «Особистий бренд студента: чому варто починати ще в школі» (модератор Король Л. О., викладач кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства);
  • «Як досліджують відеоігри» (модератор Малюк Є.О., кандидат культурології, старший викладач кафедри інформаційних комунікацій).

Майстер-класи Факультету відвідали старшокласники спеціалізованої школи № 14 імені С.Ф. Грушевського м. Києва, Київської інженерної гімназії, спеціалізованої школи №194 «Перспектива» з поглибленим вивченням природничих дисциплін м. Києва, спеціалізованої школи  імені Василя Симоненка № 252 м. Києва, Ліцею № 157 м. Києва, школи І-ІІІ ступенів №8 м. Києва, Київської спеціалізованої школи № 239, комунального закладу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 247 з поглибленим вивченням іноземних мов» м. Києва, школи І-ІІІ ступенів № 245 м. Києва, Ліцею № 9 «Гармонія» м. Києва, Ліцею №29 м. Києва імені Петра Калнишевського, комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІ ступенів – Ліцей» № 157 Оболонського району м. Києва», Київської спеціалізованої школи № 239 та інших закладів освіти.

Дякуємо організаторам заходу й абітурієнтам за можливість познайомитися з майбутніми вступниками Київського столичного університету імені Бориса Грінченка!

SDG4