Тестдрайв Грінченка

IMG 2639Відома приказка каже, що краще 1 раз побачити, ніж 100 разів почути. Саме ці слова надихнули кафедру української літератури, компаративістики і грінченкознавства на проведення профорієнтаційного заходу «Тестдрайв Грінченка», який відбувся 20 січня 2024 року. Для нас важливо було окреслити розуміння цінностей Університету Грінченка, презентувати рівень викладання дисциплін, продемонструвати матеріально-технічну базу, а також занурити абітурієнтів в особливу атмосферу студентського життя грінченківців. Програмою Тестдрайву для учасників і учасниць було передбачено тренінг із лідерства, дві лекції з філології, квест. Наприкінці зустрічі  було обговорено особливості розвитку soft skills учасників освітнього процесу.