Гостьова лекція Тетяни Михайлової "Василь Стус - перекладач. Василь Стус у перекладах"

Лекторка - Тетяна Михайлова, кандидатка філологічних наук, молодша наукова співробітниця відділу зарубіжних і слов'янських літератур Інституту літератури імені Тараса Шевченка Національної наук України, стусознавиця, перекладачка, поетка. Гостьову лекцію прочитано 16 листопада 2023 р. в рамках навчальної дисципліни "Художній переклад і теорія інтерпретації" для магістрантів освітньої програми "Зарубіжна література та світова художня культура" Київського університету імені Бориса Грінченка Організаторка й модераторка заходу - Юлія Вишницька, докторка філологічних наук, доцентка, доцентка кафедри світової літератури Факультету української філології, культури і мистецтв.