DSC0923217 січня 2024 року відбулися Збори трудового колективу Факультету української філології, культури і мистецтва. На зборах були присутніми 64 особи з числа штатних працівників і студентів, що становить 81,5% від усіх делегатів. Від адміністрації Університету збори відвідав виконувач обов’язків ректора Олександр Турунцев.

Головою Зборів було обрано професора Юрія Ковбасенка, секретарем – доцента Наталю Русаченко.

Трудовий колектив заслухав і обговорив звіт про роботу факультету у 2023 році. Також відбулося таємне голосування щодо оцінки роботи декана ˗ професора Ірини Руснак. Присутні викладачі та студенти були одностайними у своїй позитивній оцінці.

На Зборах було делеговано представницькі повноваження 19 колегам на Конференцію трудового колективу Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Так було підбито підсумки минулого року та окреслено перспективи та виклики на 2024 рік, які згуртована команда однодумців сприйняла з Грінченковим словом:

Як мала у тебе сила,

То з гуртом єднайся ти: