IMG 917013 січня 2024 року відбувся II етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у конкурсі – це та мить, коли його організатори, студенти, члени журі не лише вшановують постать Тараса Григоровича, а наново переосмислюють спадщину письменника, актуалізують цінності для сучасного суспільства. Цьогоріч студенти-філологи розробляли програму відродження України в системі Шевченкових цінностей. Програма мала відображати принципи, які мають бути закладені в систему освіти, економіку, міжнародну політику. Студенти-грінченківці нефілологічних спеціальностей мали інше завдання – написати звернення до молоді світу для їх мотивації у вивченні української мови. Така проєктна діяльність якнайкраще увиразнює, що вічне слово Кобзаря актуальне й нині.

Учасниці конкурсу відзначають, що після ранкової повітряної тривоги значно емоційніше поставились до виконання проєктів. Тому завдання змусили не лише задуматись над проблемами в нашій державі, а відповідально запропонувати дієві шляхи вирішення.

З оптимізмом і вірою в Збройні сили України повторюємо як молитву: «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!».