Успішна акредитація магістерської освітньої програми!

26 грудня 2023 р. рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти видано сертифікат №6663 про акредитацію освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Літературна творчість» зі спеціальності 035 «Філологія», для якої випусковою є кафедра української літератури, компаративістики і грінченкознавства.

Період роботи експертної групи з 16 по 18 жовтня був найвідповідальнішим для колективу, адже експерти, доктори філологічних наук Володимир Супрун, Людмила Марчук і здобувач Надія Марчук на основі детального, фахового аналізу розробляли ту систему рекомендацій, які визначатимуть подальшу траєкторію розвитку програми. Особливо приємно, що реалізація програми в контексті критерію «Людські ресурси» була визнана зразковою.

Не менш доброзичливою була зустріч із членами галузевої експертної ради, які не лише підтримали оцінку в контексті 6 критерію, а й відзначили зразкові практики за критеріями «Освітнє середовище та матеріальні ресурси» і «Прозорість та публічність». Останнє не було б можливим, якби не цінності й стратегія розвитку Університету Грінченка загалом.

Такий результат став можливим завдяки дружньому плечу партнерів, серед яких:

рецензенти – доктори філологічних наук, професори Галина Александрова, Людмила Скорина,  Оксана Філатова, кандидати  філологічних наук, доценти Наталя Тесленко, Оксана Левицька, кандидат психологічних наук, доцент Максим Москальов;

партнери-роботодавці – засновники конкурсу «КороНація слова» Тетяна та Юрій Логуші, співкерівник конкурсу «КороНація слова» Ольга Фараон, співзасновниця освітньої ініціати «Медвин. Повстання», канд. філол. наук Марина Гогуля;

професіонали-практики, чиї гостьові лекції стали справжніми майстернями для магістрів – драматурги Олександр Вітер, Олег Миколайчук-Низовець, Неда Неждана, Надія Симчич, Костянтин Солов’єнко, прозаїки Міа Д’арк, Павло Дима, Юлія Кубай, Степан Процюк, театральний блогер Сергій Винниченко, видавець Неоніла Струк, літературні агентки Юлія Бузикіна, Вікторія Ма, засновниця онлайн-медіа «Свідомі» Анастасія Бакуліна.

Успішна реалізація освітньої програми стала можливою завдяки співпраці з Національним центром театрального мистецтва імені Леся Курбаса, Львівським національним університетом імені Івана Франка, МБФ «Мистецька скарбниця».

Вітаємо гаранта освітньої програми Тетяну Вірченко, групу забезпечення, колектив кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства, партнерів, випускників і здобувачів із високою оцінкою нашої спільної роботи!