Завершено безоплатні курси з підвищення рівня володіння державною мовою для працівників сфери транспорту м. Києва

курсиКафедра української мови Київського університету імені Бориса Грінченка продовжує працювати над покращенням якості мовного середовища м. Києва. У рамках проєкту «Динаміка мовного середовища міста Києва» 8 грудня 2023 року завершено безоплатні курси для працівників сфери транспорту м. Києва з підвищення рівня володіння державною мовою, які тривали з 29 вересня 2023 р.  На «Практичний курс української мови» зареєструвалося 144 слухачі, з якими кафедра працювала  за спеціально розробленою для них робочою програмою. Слухачі відвідували щоп`ятниці заняття,  активно виконували практичні завдання, тести як на занятті, так і в системі «Мудл», залюбки спілкувалися, поглиблювали свої навички комунікації державною мовою.

Слухачі практичного курсу української мови  відзначили високий рівень організації навчання, його практичну спрямованість та професіоналізм викладачів, серед яких були  М. О. Вінтонів, Т. М. Вінтонів, Н. П. Русаченко, О. В. Караман,  технічну підтримку забезпечували М. І. Бойко та М. В. Бойко, до проєкту були залучені аспіранти і студенти університету: Лайма Даукшас, Олександра Батик, Даяна Клімчук, Марія Коханевич, Олена Кравченко, Діана Максименко, Софія Медведєва, Анастасія Резнік, Анна Снєгір, Єлизавета Тарапата, Ольга Легка, Ольга Пащенко.

Університет Грінченка не тільки провів курси, але й після успішного завершення цих курсів  видав сертифікати учасникам, які успішного виконали всі завдання. Кожен свідомий громадянин обирає державну мову, сьогодні мова – бронежилет нації.

Зичимо слухачам невичерпної енергії, плідної, натхненої роботи і нових звершень!

SDG11