Презентація науково-творчих проєктів «Словник Бориса Грінченка крізь простір століть»

Проєкти Словник56 грудня 2023 року студенти 3-го курсу, члени Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів і молодих учених Факультету української філології, культури і мистецтва, вшанували пам’ять Бориса Дмитровича Грінченка в межах вивчення курсу «Комп’ютерна лексикографія» (викладач - Бойко М.І., доктор філософії, старший викладач, заступник голови наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів і молодих учених Факультету української філології). Здобувачі презентували науково-творчі проєкти «Словник Бориса Грінченка крізь простір століть», проаналізували можливості «Словника українська мови» Бориса Грінченка у реалізації лінгвістичних і літературознавчих досліджень творчого доробку відомого діяча, а також визначили лінгводидактичний потенціал використання електронної версії словника на уроках української мови у закладах загальної середньої освіти. Студентські проєкти викликали жваве обговорення.

SDG4