Інтерактивне заняття «Вітаємо в Україні!»

photo 5438109817660102770 yУ межах соціального проєкту «З Києвом і для Києва» за сприяння Оболонської районної державної адміністрації у м. Києві студенти першого курсу освітньої програми «Українська мова і література» Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка провели 05 грудня 2023 року на базі київської Публічної бібліотеки № 138 перше інтерактивне заняття «Вітаємо в Україні!» для учнів 3-5 класів різних шкіл Оболонського району.

Під час зустрічі учасники заходу ознайомилися із цікавими фактами про культуру, мову, традиції України, дізналися про історію алфавіту, брали участь в іграх, малювали, розгадували загадки. Кожен учасник залишився неймовірно задоволеним, адже затишна атмосфера бібліотеки, створена турботливими працівниками, привітні обличчя батьків учнів сприяли засвоєнню учасниками цікавої інформації про українську мову, активізували їхній пізнавальний інтерес. Дякуємо всім, хто долучився до організації та початку реалізації проєкту!

SDG11