ЕКСКУРСІЯ МІСЦЯМИ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

майданф224 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти Факультету української філології, культури і мистецтва, спеціальностей «Ведучий телевізійних програм», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відвідали Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану й побували на екскурсії місцями Революції Гідності. Студентів супроводжували куратори академічних груп, доценти кафедри інформаційних комунікацій Р.А. Новикова та Н.М. Терещенко. Ініціювала й організувала виїзне заняття А.В. Мажара, викладач означеної кафедри.

Під час трагічних подій Революції Гідності український народ довів свою відданість країні, свою гідність, заплативши за це найвищу ціну – життя 107 учасників акції протесту, Героїв України, названих Небесною Сотнею. Завдяки цим трагічним подіям Україна зберегла свою незалежність від імперської Росії, позбувшись Віктора Януковича. Революція Гідності відкрила вікно можливостей для найважливіших змін в Україні. Здобувачі, за допомогою інтерактивних мобільних технологій, побачити символи Майдану: новорічну революційну ялинку, барикади, намети та ін.

На завершення екскурсії студенти вдарили у дзвін, установлений на території Меморіалу Героїв Небесної Сотні поруч із каплицею архистратига Михаїла та українських новомучеників, для вшанування пам’яті загиблих у цій кривавій події.

Молодь дізналася, що дерев’яний хрест та каплиця на місці розстрілів, дзвін поруч зі стелою з портретами загиблих протестувальників знаменує подвиг героїв і звитягу українського народу.

Боротьба триває завдяки Збройним Силам України!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!