ОНЛАЙНОВА ІНТЕРАКТИВНА ЛЕКЦІЯ ІРИНИ ФОСТЕНКО «ЯК ГОВОРИТИ ПРО НАУКУ В ЦИФРОВОМУ СВІТІ»

1111111111124 листопада 2023 року члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка відвідали онлайнову інтерактивну лекцію Ірини Фостенко «Як говорити про науку в цифровому світі» (модератор - Бойко М.І., заступник голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету української філології, культури і мистецтва).

Під час заходу здобувачі ознайомились із особливостями побудови бренду в соціальних мережах, обговорили роль текстового та візуального контенту для просування сторінки.

Отримані знання і практичні навички є цінною знахідкою у науковій діяльності філолога. Зичимо всім учасникам події нових наукових звершень!

SDG4