ХХIV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Університетський етап

22 листопада 2023 року в Університеті Грінченка стартував конкурс знавців української імені Петра Яцика. Цього року майже 80 студентів різних спеціальностей змагатимуться у своїх знаннях із рідної мови: конкурсанти відповідатимуть на тестові питання та писатимуть коротке есе.

З вітальним словом до учасників звернувся завідувач кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва професор Михайло Вінтонів.

Конкурс в Університеті проходитиме онлайн, за допомогою засобів Google Meet та MOODLE. 28 листопада поважне журі з числа викладачів кафедри української мови оголосить результати цього етапу.

image 6SDG4