Фестиваль-конкурс соціальних проєктів студентських команд

211123n21 листопада 2023 року в День Гідності та Свободи студенти і викладачі Факультету української філології, культури і мистецтва долучилися до фестивалю-конкурсу соціальних проєктів студентських команд. Захід присвячено громадянам, які постали на захист демократичних цінностей, прав, свобод людини, аби продемонструвати приклад збереження культури нації задля формування гідних чеснот громадян України.

Перед початком конкурсу з вітальним словом виступила декан Факультету української філології, культури і мистецтва, доктор філологічних наук, професор Ірина Євгеніївна Руснак, наголосила на важливості проведення, реалізації важливої для суспільства ініціативи студентів, побажала командам успіху і перемоги.

До експертного складу конкурсу ввійшли: Політова Олена Аркадіївна – кандидат історичних наук, завідувач кафедри інформаційних комунікацій, Факультету української філології, культури і мистецтва, член Української бібліотечної асоціації, меценат видавничих проєктів з історії України; Бойко Марія Іванівна – доктор філософії зі спеціальності філологія, старший викладач кафедри української мови, організатор Всеукраїнського конкурсу проєктів «Українська мова в об’єктиві»; Кабакова Олександра Валеріївна – магістрантка Факультету української філології, культури і мистецтва. організаторка соціальних проєктів «Такі як є», «Всім 200!».

Переможцями конкурсу-фестивалю стали такі команди:

І місце – команда групи ВТПб-1-23-4.0д із проєктом «Рука допомоги»;

ІІ місце – команда групи УМЛб-1-23-4.0д із проєктом «Мова – це наш скарб»;

ІІІ місце – команда ради студентського самоврядування Факультету з проєктом «Happy Animals».

Вітаємо переможців і бажаємо успішної реалізації представлених проєктів!