Передзахист магістерських робіт студентів освітньої програми «Зарубіжна література та світова художня культура»

image 715 листопада 2023 р. відбувся успішний передзахист магістерських робіт студентів освітньої програми «Зарубіжна література та світова художня культура».

Максим Бадалов на матеріалі поетичної антології "Sunflowers: Ukrainian Poetry on War, Resistance, Hope and Peace" дослідив художні варіанти топосу війни як екзистенційної ситуації; Валерія Лупанова презентувала дослідження дискурсу жіночої ідентичності в романах «Пустеля» Жан-Марі Гюстава Леклезіо і «Витівки кепського дівчиська» Маріо Варгаса Льоси; Наталія Кашич розповіла про міський культурний текст у романі Дена Брауна "Інферно", Дмитро Соколюк дослідив оніричний дискурс Говарда Філіпса Лавкрафта та його проєкції в сучасному живописі; Крістіна Синчук розкрила особливості ідіостильових  версій «Емігрантів» Славомира Мрожека на матеріалі літературного твору та його інсценізацій на українській та польській сценах; Дарина Юречко проаналізувала японський дискурс у романістиці Мюріель Барбері.

Обговорення магістерських робіт було конструктивним, змістовним, цікавим.