Грінченківці про Grinch'енка

image 123650291Упродовж жовтня - листопада 2023 року викладачі кафедри світової літератури Факультету української філології, культури і мистецтва організували і провели цикл профорієнтаційних офлайн-презентацій "Грінченківці про Grinch'енка" для учнів і вчителів шкіл міста Києва, зокрема Оболонського району. Проєкт допомагали втілювати студенти 4 курсу (групи МЛНб-1-20-4.0д, МЛАб-1-20-4.0д, МЛКб-1-20-4.0д, МЛКб-2-20-4.0д.). Координували заходи Юлія Вишницька, доцент кафедри, доктор філологічних наук (Школа І-ІІІ ступенів №9, Ліцей №29 імені Петра Калнишевського, Спеціалізована школа № 14 ім. С.Ф.Грушевського) та Галина Шовкопляс, доцент кафедри, кандидат філологічних наук (Школа І-ІІІ ступенів №8).

Грінченківці натхненно розповідали одинадцятикласникам про письменника, громадського діяча, науковця Бориса Грінченка, демонстрували цікаві й пізнавальні відео про наш ЗВО, ділилися з учнями власним досвідом навчання в Університеті Грінченка. Сподіваємося, після циклу живих презентацій наша університетська родина збільшиться і зміцніє.

SDG4