Участь Наукового товариства в науково-популярному заході «Ніч молодіжної науки - 2023 в умовах війни»

1 410 листопада 2023 р. відбувся VII науково-популярний захід «Ніч молодіжної науки - 2023 в умовах війни». Подію організувала Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Мета заходу – популяризація наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями з різних куточків України.

Команда Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка (О. Мусіяченко, А. Котелевець, М. Бойко) поділилася практичними кейсами щодо популяризації академічної доброчесності з-поміж молоді.

Марія Бойко, доктор філософії, старший викладач кафедри української мови, заступник голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету української філології, культури і мистецтва порушила питання щодо ключової ролі університетів у формуванні академічної доброчесності, ознайомила присутніх із особливостями утвердження академічної культури в Київському університеті імені Бориса Грінченка та поділилися досвідом роботи.

SDG4