Науковий воркшоп «Як написати тези доповіді на конференцію…»

dobro чесно02.11.2023 р. на Факультеті української філології, культури і мистецтва відбувся науковий воркшоп «Як написати тези доповіді на конференцію…» для здобувачів спеціальностей «035.01 Українська мова та література», «029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» і «021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво». Ініціювала захід Алла Вікторівна Мажара, викладач кафедри інформаційних комунікацій.

З вітальним словом до учасників воркшопу звернулася Людмила Миколаївна Овсієнко, заступник декана з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор, яка наголосила на тому, що вчитися писати наукові тексти потрібно починаючи з першого курсу, бо лише так формується справжній науковець.

Правильну траєкторію руху на шляху до хороших професійних тез, а згодом і публікації у фаховому виданні, презентувала Марія Іванівна Бойко, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри української мови, заступник голови наукового товариства Факультету.

Тема викликала жваве обговорення і шквал запитань від студентів, на які вони отримали фахові відповіді.

Здобувачі висловили вдячність організаторам заходу і прохання проводити наукові воркшопи якомога частіше.

SDG4