Квест «Мовний марафон»

Мовний марафон27 жовтня 2023 року до Дня української писемності та мови студенти освітньої програми «Українська мова і література» Факультету української філології, культури і мистецтва брали участь у V загальноуніверситетському інтерактивному онлайновому квесті «Мовний марафон», організованому викладачами кафедри української мови. До заходу долучилося 30 команд із різних структурних підрозділів Університету Грінченка.

Членами журі квесту були: Вінтонів Михайло Олексійович, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови; Горохова Тетяна Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови; Блохіна Наталя Олексіївна, старший викладач кафедри української літератури та компаративістики; Полінок Олена Володимирівна, кандидат педагогічних наук, викладач циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка; Бойко Марія Іванівна, доктор філософії, старший викладач кафедри української мови.

Команди Факультету української філології, культури і мистецтва «Фубики» (Матвієнко Ольга, Гайдай Каріна, Астишина Анастасія, Левонтюк Маріна, Леонтюк Олена, Андрієвська Дар'я) та «Умлинчики» (Мироненко Анастасія, Пащенко Ольга, Запорожець Оксана, Снєгір Анна, Батик Олександра) вибороли І місце.

Вітаємо переможців і дякуємо їм за креативність, ерудованість, досконале володіння рідною українською мовою!