День української писемності та мови

день писемностіКафедра української мови факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках Міської Концепції ствердження української мови у всіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 впродовж місяця проводить курси з української мови для працівників сфери транспорту.

Працюємо за спеціально розробленою робочою програмою, слухачі відвідують щоп`ятниці заняття, навчаються активно, виконують практичні завдання, тести, залюбки спілкуються, поглиблюють свої знання з української мови. Викладачі кафедри української мови в День української писемності та мови розповіли про історію та значення цього свята, розкрили історію становлення писемності та українського правопису.