Радіодиктант національної єдності - 2023

IMG 20231027 104829Українська мова – це наша спільна скарбниця, яка зберігає в собі багату історію, культуру і духовність нашого народу. У День української писемності і мови, який відзначаємо цього року 27 жовтня, ми маємо нагоду виявити свою любов і повагу до рідної мови, а також перевірити свої знання і навички в написанні радіодиктанту національної єдності.

Традиція писати радіодиктант в День української писемності і мови бере свій початок 2000 року. Це не тільки тест на грамотність, але й своєрідний флешмоб, який об'єднує українців усього світу. Цьогоріч текст "Дороги України" написала письменниця та лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко, а читав диктант актор театру та кіно Олексій Гнатковський.

Викдадачі й студенти Факультету української філології, культури і мистецтва традиційно долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності. Оскільки це не тільки можливість перевірити свою мовну грамотність, насамперед, це акт національної єдності українців.