Ціна свободи: виїзне заняття на базі Музею шістдесятництва

394213101 3532964596977596 2983340985717992747 n18 жовтня 2023 р. на базі Музею шістдесятництва відбулося виїзне заняття з історії української літератури й літературної критики 60-80-х років ХХ століття для студентів IV курсу освітньої програми «Українська мова та література» (група УМЛб-1-20-4.0д, викладач: Олена Бровко, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства). Музейна експозиція дала змогу відвідувачам ще раз подумати про історію і сьогодення боротьби за нашу ідентичність. Особливу увагу привернули макети мозаїк «Боривітер» і «Дерево Життя», створені Аллою Горською, Віктором Зарецьким, Галиною Зубченко й іншими майстрами для приміщення колишнього ресторану «Україна» в Маріуполі; роботи мисткині Любові Панченко, яка померла після окупації Бучі у квітні 2022 року; розповіді про Івана Світличного, Надію Світличну, Миколу Руденка, Олексу Тихого, Василя Стуса, Івана Дзюбу на тлі фото нині окупованих територій у залі «Український Донбас шістдесятників»; прониклива виставка «Герої – діти героїв».

Щиро дякуємо пані Галині Почверук, науковому співробітнику Музею, за фахову екскурсію-лекцію, увагу до деталей, які не забудуться. Вдячні всім працівникам Музею шістдесятництва за професіоналізм і доброзичливість.