Збори 34 жовтня 2023 року відбулися онлайнові Збори Наукового товариства Факультету української філології, культури і мистецтва. З вітальним словом до учасників звернулася Людмила ОВСІЄНКО, заступник декана з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор кафедри української мови.

Таємним голосуванням головою Наукового товариства Факультету української філології, культури і мистецтва обрали Лайму ДАУКШАС, аспірантку ІІ року навчання, спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, а заступником голови Марію БОЙКО, старшого викладача кафедри української мови, доктора філософії.

На зборах учасники визначили делегатів на Конференцію Наукового товариства Університету та підтримали кандидатуру Ярослави НІКУЛІНОЇ, магістрантки І року навчання, освітньої програми 035.01.02 Літературна творчість, на посаду секретаря.

Щиро вітаємо оновлену команду й зичимо успіху в реалізації ідей!

Збори 1

Збори 2