Відвідування телеканалу «Дім» студентами освітньої програми «Ведучий телевізійних програм»

photo 2023 10 04 09.59.1803 жовтня 2023 року студенти освітньої програми «Ведучий телевізійних програм» Факультету української філології, культури і мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відвідали телеканал "Дім" і побували за лаштунками справжнього late night show (знімальний павільйон) під час зйомки програми «Тихий вечір з Оленою Кравець». Екскурсія відбулася в межах практичного заняття з Аллою Вікторівною Мажарою.

Майбутні ведучі телевізійних програм мали унікальну можливість спостерігати зсередини  за роботою знімальної команди під час створення шоу,  бачити особливості роботи ведучого в кадрі та під час запису інтерв’ю. Справжнім дарунком для студентів була зустріч з письменником, музикантом, екоактивістом, військовослужовцем ЗСУ Павлом Вишебабою. Його зворушлива поезія надихнула майбутніх професіоналів будувати свій медійний шлях в Україні.

SDG4