Розробка проєкту Міської Концепції ствердження української мови в столиці на 2023-2025 роки

VintonivБоротьба українського народу за свою мову сповнена нелегких випробувань. Підтримка та розвиток української мови є важливим чинником збереження національної ідентичності.

Наприкінці грудня 2022 року розпочато розробку проєкту Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя столиці на 2023-2025 роки.

До складу робочої групи увійшли: Михайло Вінтонів, завідувач кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва, доктор філологічних наук, професор; Марія Іванівна Бойко, викладач кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва.

Концепція передбачає утвердження позиції української мови в культурно-інформаційному просторі Києва, підтримку українського мовлення шляхом проведення інформаційно-комунікативних кампаній та популяризації української мови в публічному просторі столиці.Rob_grup.png