УКРАЇНСЬКА МОВА – ДЕРЖАВНА МОВА, БРОНЕЖИЛЕТ НАЦІЇ, ВОНА НА ЧАСІ І МАЄ ЗНАЧЕННЯ!

Курс129 вересня 2023 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка розпочалися заняття безоплатного практичного курсу української мови, на які зареєструвалося 300 слухачів міста Києва.

Із вітальним словом до слухачів курсу звернулася Ірина Руснак, декан Факультету української філології, культури і мистецтва, доктор філологічних наук, професор. Вона наголосила, що місія Університету – служити людині, громаді, суспільству, тому одним із пріоритетів нашого університету в рамках соціального проєкту «З Києвом і для Києва!» є покращення мовного середовища в Києві.

Із особливостями освітнього процесу, графіком занять, специфікою роботи в системі електронного навчання на курсах учасників ознайомив Михайло Вінтонів, завідувач кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва, доктор філологічних наук, професор.

Зичимо слухачам невичерпної енергії, плідної, натхненої роботи і нових звершень!

SDG4