День працівників освіти

28 вересня 2023 року під час церемонії нагородження співробітників Університету Грінченка до Дня працівників освіти відзначено грамотами і подяками наукових, науково-педагогічних працівників Факультету української філології, культури і мистецтва.

Подякою Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за сумлінну працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності, підготовку кваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено Козлова Романа Анатолійовича, доктора філологічних наук, професора, професора кафедри  української літератури, компаративістики і грінченкознавства.

Вінтоніва Михайла Олексійовича, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри української мови відзначено Грамотою Університету Грінченка за багаторічну плідну наукову діяльність, креативність, професіоналізм, упровадження новаторських ідей щодо популяризації української мови, активну позицію й лобіювання питання мовної політики в м. Києві та з нагоди Дня працівників освіти

Грамотою Університету Грінченка за сумлінну працю, високу педагогічну майстерність, ретельне виконання обов’язків, творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політики в освітянській галузі та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено Жигун Сніжану Віталіївну, доктора філологічних наук, доцента, доцента кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства.

Видайчук Тетяну Леонідівну, кандидата філологічних наук, доцента, доцента кафедри української мови нагороджено грамотою Університету Грінченка за плідну наукову діяльність, креативність, професіоналізм, упровадження новаторських ідей щодо популяризації української в освітньому середовищі.

Подякою Університету Грінченка за професіоналізм, сумлінну та плідну працю, вагомий внесок у формування активної життєвої позиції студентської молоді відзначено Горобець Світлану Іванівну, кандидата педагогічних наук, заступника декана з науково-методичної та навчальної роботи Факультету української філології, культури і мистецтва.

Подякою Університету Грінченка за сумлінну педагогічну діяльність, вагомий внесок в особистісний розвиток студентської молоді, активне впровадження інноваційних технологій у процес навчання і виховання, відданість обраній справі та з нагоди Дня працівників освіти нагороджено кандидата культурології,  старшого викладача кафедри інформаційних комунікацій Малюка Євгена Олександровича.

Зичимо колегам невичерпної енергії, плідної професійної діяльності, успішної командної роботи та нових звершень!