Вебінар «Таємниці редакційного процесу»

Рисунок22220 вересня 2023 року студенти 2-го курсу Факультету української філології, культури і мистецтва в межах вивчення курсу «Газетно-журнальні видання» відвідали вебінар «Таємниці редакційного процесу» (модератор заходу – Бойко Марія Іванівна, доктор філософії, старший викладач кафедри української мови Факультету української філології, культури і мистецтва).

Представники сучасного інтернет-видання «САЛО НАПИСАЛО» ознайомили здобувачів із «родзинками» й тонкощами редакційного процесу, звернули увагу на особливості роботи літературного редактора, схарактеризували вимоги до онлайнових статей, окреслили реалії й перспективи роботи в сучасних молодіжних медіа.

Усі, хто долучився до роботи вебінару були вдячні лекторам за цікаву й важливу інформацію.

SDG4