Забіг «Шануй воїнів, біжу за героїв України»

001 820x360Вшановуючи пам’ять захисників України, викладачі та студенти Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка 26 серпня 2023 року доєдналися до щорічного забігу «Шануй воїнів, біжу за героїв України».

Доктор філологічних наук, доцент, доцент кафедри світової літератури Вишницька Юлія бігла за Героя України, легендарного кіборга, молодшого сержанта, командира відділення 95 ОДШБр Романа Боровика, який захищав Донецький аеропорт. Загинув воїн 29 квітня 2022 року поблизу Ізюма.

Магістрант освітньої програми «Зарубіжна література та світова художня культура» Кашич Наталія бігла за Героя України, безстрашного командира другого стрілецького взводу другої стрілецької роти в/ч А4863, нагородженого Сталевим Хрестом, молодшого лейтенанта Юрія Юрченка – «Вікінга». Воїн загинув 19 липня 2023 року на Луганщині.

Вклонімося безсмертним захисникам України!