Презентація конкурсу «Лідер українства в Серці України» з-поміж студентської й учнівської молоді

Лідер українства в серці України20.06.2023 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася презентація конкурсу «Лідер українства в Серці України» з-поміж студентської й учнівської молоді Києва та області. До онлайнової зустрічі долучилися здобувачі освіти Університету Грінченка, Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Університету імені Григорія Сковороди в Переяславі, Оптико-механічного фахового коледжу, Українського гуманітарного ліцею, Романо-германської гімназії № 123, ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1, № 9, № 232, № 233, № 306, Школи № 97 імені Олени Теліги з поглибленим вивченням англійської мови, спеціалізованих шкіл № 88, № 211, № 214, № 304 міста Києва і члени журі (https://fufkm.kubg.edu.ua/pro-fakultet/proiekty-fakultetu/lider-ukrayinstva-u-sertsi-ukrayiny.html#zhyuri-konkursu).

Модерував захід Стамбол Ігор Іванович, кандидат історичних наук, доцент кафедри інформаційних комунікацій Факультету української філології, культури і мистецтва, заступник голови організаційного комітету, який ознайомив присутніх з електронною сторінкою Конкурсу (https://fufkm.kubg.edu.ua/pro-fakultet/proiekty-fakultetu/lider-ukrayinstva-u-sertsi-ukrayiny.html#zhyuri-konkursu), документальною базою, основною ідеєю, метою, завданнями, номінаціями й жанрами майбутніх відеоробіт, презентував проморолик.

Головна мета Конкурсу полягає в популяризації громадської, суспільно-політичної і творчої спадщини Бориса Грінченка, формування іміджу його постаті як одного з Лідерів українства.

Від команди членів журі виступита Клименко Нінель Павлівна, доцент кафедри історичної та громадянської освіти Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат історичних наук, доцент. Науковиця висловила слова вдячності організаторам і неймовірне захоплення ідеєю конкурсу, адже українській молоді наразі вкрай необхідні такі цікаві проєкти.

Здобувачі теж взяли участь у дискусії, ставили запитання, поточнювали важливу для себе інформацію.

Щиро дякуємо всім, хто зацікавився проєктом і долучився до зустрічі!

Шановні студенти й учні, ми з нетерпінням чекаємо на ваші відеороботи!

SDG17

SDG11