День відкритих дверей - 2023

25 травня 2023 року студенти і викладачі Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка провели онлайн День відкритих дверей. На захід завітали абітурієнти з різних освітніх закладів України: Ліцею №3 Івано-Франківської міської ради, Преображенської гімназії «Основа», Заводського ліцею Кириківської селищної ради Охтирського району Сумської області, Великописарівського ліцею, гімназії 48 м. Києва, спеціалізованої школи № 14 ім. С.Ф.Грушевського м. Києва, середньої загальноосвітньої школи № 69 м. Києва, фахового коледжу «Універсум» м. Києва, середньої загальноосвітньої школи № 83 м. Києва, українського гуманітарного ліцею ім. Тараса Шевченка, середньої загальноосвітньої школи № 249 м. Києва, спеціалізованої школи № 304 м. Києва, Лебединського закладу загальної середньої освіти № 7, середньої загальноосвітньої школи № 168 м. Києва тощо.

Гості заходу познайомилися з викладачами і студентами Факультету української філології, культури і мистецтва, отримали консультації щодо особливостей вступу за освітніми програмами спеціальності «Філологія», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Аудіовізуальне мистецтво», «Літературна творчість», «Зарубіжна література та світова художня культура», отримали відповіді на важливі для абітурієнтів питання.

Дякуємо всім, хто завітав до нас! Факультет української філології, культури і мистецтва з радістю чекає на талановитих абітурієнтів у Київському університеті імені Бориса Грінченка!

День відкритих дверей 2023

День відкритих дверей 2023 2