КИЇВ-КРАКІВ-БЕРЛІН

image122.05.2023 року відбувся Другий міжнародний експертний форум Польща – Україна – Німеччина: нові освітні та культурні виклики (онлайн / офлайн формати), організований Краківським педагогічним університетом, Київським університетом імені Бориса Грінченка, Берлінським університетом імені Гумбольдта.

Участь у заході взяли Наталія Віннікова, голова вченої ради університету, проректор з наукової роботи, професор Київського університету імені Бориса Грінченка; Пьотр Борек, ректор Краківського педагогічного університету; Тарас Кремінь, уповноважений із захисту державної мови; Михайло Вінтонів, завідувач кафедри української мови, професор Київського університету імені Бориса Грінченка; Анна Бергман, професор Берлінського університету імені Гумбольдта; Оксана Туркевич, професор Берлінського університету імені Гумбольдта; Маржена Блазіак-Титула, професор Краківського педагогічного університету, а також представники наукових, державних та громадсько-політичних кіл Польщі, України та Німеччини. За результатами роботи форуму напрацьовано рекомендації до Міністерства народної освіти (Польща) щодо роботи з різними віковими категоріями вимушених мігрантів, а також спільне інформування Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України щодо результатів роботи Форуму.

SDG17