Звітна конференція соціальних проєктів

image1618 травня 2023 року студенти Факультету української філології культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка провели звітну конференцію з питань втілення соціальних проєктів студентських груп у межах реалізації заходів програми «З Києвом і для Києва».

Під час заходу команди презентували звіти про виконану роботу впродовж 2022–2023 навчального року. З-поміж проєктів найуспішнішими стали такі:

«(Не) Відоме Слово» (група ІБАб-1-22-4.0д – Луб’яницький К., Дорошев Є., Зленко М.);

«Лінія життя» (група ВТПб-1-22-4.0д – Коваленко А., Бриль М., Калиновська К., Євтушенко А., Сєдая К., Хавладар Р., Шкарупіло В., Кузьменко А.);

«Збереження українського спадку і його популяризація серед молоді» (група ФУб-1-22-4.0д – Запорожець О., Капшук М., Бородкіна О., Клімчук Д., Олішевський Р., Марусечко А., Ткач Л., Нагорна І., Петрик Р.);

«Громадянська освіта та підняття духу патріотизму молоді» (група ВТПб-1-22-4.0д – Шустова В., Гордійчук І., Кулікова А., Шкляренко І., Дорошенко К., Мельник О.);

«Молодь за благодійність» (група ВТПб-1-22-4.0д – Белан О., Гуль А., Євмененко Н., Залізна К., Карпук Ю., Лутанюк М., Ляшенко В., Мартиченко К., Петрішко С.).

Усі, хто брав участь у презентації звітів проєктів, захоплено розповідали про спільні досягнення команд, перспективи на майбутнє і нові напрямки діяльності.

Дякуємо всім, хто долучався до важливої справи впродовж року!