День Європи 2023

Дорогі друзі! Грінченківська родина вітає Вас із Днем Європи! Україна святкує цей День від 2003 року, оскільки наша країна взяла стратегічний курс на зближення з Європейським Союзом та подальший вступ до нього. Це особливий день, коли ми можемо відзначити єдність, співпрацю та дружбу між державами Європейського Союзу. Сьогодні Україна вперше святкує його в статусі кандидата на вступ до ЄС. У День Європи українці разом з усіма європейцями відзначають день спільних цінностей, спільної історії націй континенту.

Відзначаючи День Європи, студенти і викладачі Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка провели низку заходів, зокрема:

презентацію проєкту «Україна – це Європа» (Вінтонів Т.М., кафедра української мови),

конкурс фотоколажів «Видатні європейці» (Лахно Н.В., кафедра української мови),

онлайн-семінар «Академічна доброчесність за європейськими стандартами» (Бітківська Г.В., Вишницька Ю.В., кафедра світової літератури),

інформаційний допис до Дня Європи (Когут Г.С., студентка групи ФУб-1-20-4.0д).

Наше сьогодення потвердило, що Україна – справжня європейська держава і велика європейська нація!