Практика студентів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» в Державному архіві м. Києва

photo 2023 05 16 14.01.3615 травня 2023 року в Державному архіві м.Києва розпочалася практика студентів 3 курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Мета практики - закріплення теоретичних знань, набутих здобувачами в процесі навчання.

Керівником практики від Університету є кандидат історичних наук, доцент кафедри інформаційних комунікацій Політова Олена Аркадіївна, керівником від бази практики - кандидат історичних наук, заступник директора-начальник відділу забезпечення збереженості, обліку та довідкового апарату Кісіль Іван Миколайович.
Перший день практики був присвячений знайомству студентів з колективом Державного архіву м.Києва, особливостями діяльності архівної  установи та специфікою її функціонування. Кісіль І.М. провів цікаву екскурсію фондами архіву та познайомив третьокурсників з унікальними документами історії Києва ХVІІІ-ХХ століть.

SDG4