Онлайн-зустріч «Громадянська освіта та підняття духу патріотизму молоді»

IMG 20230422 095510 64421 квітня 2023 року студенти групи ВТПб-1-22-4.0д Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка Шустова В., Гордійчук І., Кулікова А., Друзь О., Черненко А., Шкляренко І., Дорошенко К., Мельник О. в межах реалізації заходів студентського проєкту «Громадянська освіта та підняття духу патріотизму молоді» соціального проєкту «З Києвом і для Києва» провели тематичну онлайн-зустріч із учнями 5 класу спеціалізованої школи 194 «Перспектива» м. Києва (https://www.facebook.com/groups/600814683943598/?ref=share).

Студенти запропонували для обговорення цікаву інформацію про Українську Державу, національні святині та багате мистецьке минуле України.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих українських воїнів, котрі віддали життя в боротьбі з ворогом.

Учні спеціалізованої школи 194 «Перспектива» м. Києва виявили високу активність і зацікавленість до тематики заходу.