Конкурс проєктів «Мій філологічний стартап: перші кроки в науці»

1 27 квітня 2023 року з нагоди Дня Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась онлайнова церемонія оголошення переможців конкурсу «Мій філологічний стартап: перші кроки в науці». Конкурс організували Людмила Миколаївна Овсієнко, заступник декана з наукової роботи та члени Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів та молодих учених за сприяння Ірини Євгенівни Руснак, декана Факультету української філології, культури і мистецтва.

Мета конкурсу проєктів − підтримати й відзначити наукові здобутки студентів; сприяти популяризації сучасної науки й академічної доброчесності з-поміж молоді; формувати навички оформлення і презентації результатів власної наукової діяльності; створити середовище для творчого і професійного самовдосконалення.

Цьогоріч студенти освітньої програми 035.01.01 «Українська мова та література» підготували 6 унікальних проєктів, спрямованих на зміцнення позицій української мови й культури з-поміж молоді. Члени журі подякували конкурсантам за натхненне виконання завдань і креативні проєкти попри виклики воєнного часу.

Вітаємо переможців! Україна переможе!

Результати конкурсу проєктів «Мій філологічний стартап: перші кроки у науці»

І місце − Улізько Наталія Владиславівна, студентка 3 курсу освітньої програми 035.01.01 «Українська мова та література» (проєкт «Українська − це тренд»);

І місце − Мироненко Анастасія Сергіївна, Міняйло Олександра Вікторівна, Нагорна Іванна Анатоліївна, студенти 1 курсу освітньої програми 035.01.01 «Українська мова та література» (проєкт «Моя нація»);

І місце − Батик Олександра Олексіївна, студентка 1 курсу освітньої програми 035.01.01 «Українська мова та література» (проєкт «Дослідження етимології назв відомих місць Шевченківського району м. Києва»);

ІІ місце − Нікуліна Ярослава Сергіївна, студентка 4 курсу освітньої програми 035.01.01 «Українська мова та література» (проєкт «Життя літератури: від задуму до реалізації»);

ІІ місце − Кравченко Олена Григорівна, студентка 3 курсу освітньої програми 035.01.01 «Українська мова та література» (проєкт «Літературна кав’ярня»);

ІІІ місце − Свириденко Софія Насібовна, Бровченко Вероніка Ігорівна, студентки 3 курсу освітньої програми 035.01.01 «Українська мова та література» (проєкт «Меми як засіб популяризація української мови з-поміж молоді»).

Ознайомитися з роботами можна за покликанням: https://padlet.com/mboikoasp/padlet-73fubg8h85kwsc8

SDG4