Онлайн-клуб любителів української мови «Причасти мене розмовою – українською мовою»

28 березня 2023 року учергове працював онлайн-клуб любителів української мови «Причасти мене розмовою – українською мовою». Темою для обговорення стала історія України у вимірах українського слова, яку ініціювала доцентка кафедри української мови Тетяна Видайчук. Учасники розмови аплікували історію словникового складу української мови на історичні та культурні формації української держави, знайомилися з давніми і сучасними власнеукраїнськими словами, історією їх появи та зміни значень. Жваве зацікавлення та обговорення викликали новотвори нашого часу, зокрема такі слова, як ЗСУїст, ЗСУїстка, заукраїнити і подібні.

З українською в серці з охочими працювати постійна модераторка розмовного клубу доцентка Валентина Заєць та гостя заходу доцентка Наталя Русаченко.

Запрошуємо охочих на наступні зустрічі, розклад яких можна знайти в оголошеннях на головній сторінці сайту Факультету української філології, культури і мистецтва. https://fufkm.kubg.edu.ua/1

SDG4