Практичне заняття «Складний світ Шевченкового слова: словотвір, стилістика»

словотвірВідзначаючи день народження Тараса Шевченка, студенти групи ФУб-1-21-4.0д Факультету української філології, культури і мистецтва Університету Грінченка брали участь у практичному занятті «Складний світ Шевченкового слова: словотвір, стилістика» (модератор – Н. В. Лахно). Учасники заходу розглянули особливості розвитку традиційних і фольклорних моделей складних слів у мовотворчості Тараса Шевченка, функціонування індивідуально-авторських новотворів (демінутивних, поодиноких префіксальних утворень) у системі структурної самоорганізації поетичного тексту; з’ясували, що вивчення індивідуальної поетової мовотворчості формує виразні перспективи дослідження неповторного й водночас етноорганічного мовомислення геніального письменника.