Семінар «Інтерактивні екскурсії у Музеї Бориса Грінченка: можливості для студентів і кураторів»

FB IMG 1678300611085За ініціативи представників музею Бориса Грінченка, Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, за сприяння Навчально-методичний центр соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів, у межах заходів школи кураторів 8 березня 2023 року студенти групи ФУб-1-22-4.0д, ФУб-1-19-4.0д і куратори Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка долучилися до семінару «Інтерактивні екскурсії у Музеї Бориса Грінченка: можливості для студентів і кураторів».

Дякуємо модераторам (Ю. Голубнича-Шленчак, О. Мусіяченко) за цікаву екскурсію, театралізоване дійство та колоритну атмосферу чарівного заходу!