Благодійний захід «Масниця. Колодій. Боротьба на культурному фронті»

IMG 5876Сьогодні представники Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка завітали на Благодійний захід «Масниця. Колодій. Боротьба на культурному фронті», організований за ініціативи студентського парламенту, науковогоIMG 5877 товариства студентів, аспірантів, докторантів, молодих вчених і підтримки Навчально-методичного центру соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів. Зібрані благодійні кошти учасниками заходу буде спрямовано на придбання автомобіля для ЗСУ.

Дякуємо за гарний настрій, обмін позитивними емоціями, майстер-класи, смаколики та ляльки-мотанки! Дуже цінно доторкнутися до українських традицій, які відроджують у сучасної молоді національну ідентичність і любов до України.
IMG 20230222 142131