Майстер-клас «Інтегрування інфомедійної грамотності в простір мовної освіти»

Screenshot317 лютого 2023 року в рамках заходів із розвитку персоналу викладачі й аспіранти Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка брали участь у майстер-класі «Інтегрування інфомедійної грамотності в простір мовної освіти» (модератор – Бойко М.І.).

У світі інформаційних воєн і пропаганди медіаграмотність, критичне мислення належать до ключових компетенцій. Головне завдання медіаосвіти ─ сформувати критичне мислення та вміння протистояти інформаційній агресії. Учасники заходу ознайомилися з основними платформами для удосконалення цифрових навичок, розглянули роль інфомедійної грамотності в мовній освіті, набули навичок використання елементів медіаграмотності на заняттях української мови.

Зичимо всім учасникам творчих успіхів і нових наукових звершень!

Screenshot1

Screenshot2