Майстер-клас із арт-терапії «Музика надії»

09 лютого 2023 року науково-педагогічні працівники Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка відвідали майстер-клас із арт-терапії «Музика надії», спрямований на оптимізацію психоемоційного стану викладачів (модератор – Ю.В. Вишницька, доцент кафедри світової літератури, доктор філологічних наук).

Упродовж майже двох годин звучала жива музика. Твори Michal Ogiński «Полонез», Paul Mauriat «Toccata», Fryderyk Chopin, Paul Mauriat «Piano Ballade», Paul Mauriat «Nocturne», Nicolas Skorsky «You’re my Everything», Henry Mancini «Moon River», Ludwig van Beethoven «Sonate», Rolf Lovland «Songs from a Secret Garden», Charlie Chaplin «Waltz», Charlie Chaplin «Eternally», Yiruma «River Flows in You», Lai Francis «Emanuelle 2. Main theme», Ірина Волкова «Під дощем», Ірина Волкова «Мандри до країни мрій. Океан», Віталій Філіпенко «До тебе», Юрій Весняк «Ноктюрн», Мирослав Скорик «Мелодія», Оксана Бартосевич «Падолист», Оксана Герасименко «Портрет Парижа», Єгор Грушин «Ніч», Єгор Грушин «Одного разу», Оксана Герасименко «Сповідь», Єгор Грушин «Життя» допомогли перенести усіх присутніх зі світу буденності й тривог у простір гармонії й надії. Дякуємо за натхнення і духовний розвиток!