ПОДЯКА Снежі Цоневій-Матюсон

Факультет української філології, культури і мистецтва висловлює глибоку пошану і щиру вдячність Снежі Цоневій-Матюсон, доктору PhD, завідувачці кафедри англійської філології Пловдивського університету Паїсія Хілендарського за організацію волонтерської кампанії для купівлі генераторів Університету Грінченка.

Шановна пані Снежо, Ваша активна громадянська позиція є суттєвою запорукою нашої перемоги. Дуже важливо знати й розуміти, що з нами справжні друзі і весь цивілізований світ!

Низький Вам уклін за ваше ставлення і розуміння ситуації, яка склалася в країні, за зусилля, які Ви доклали для підтримки української освіти в лихоліття війни. З такою допомогою нам легше буде забезпечити повноцінне функціювання Університету й надалі надавати якісні освітні послуги.

Нехай Боже благословення зійде на вас, вашу родину і всю країну.

Разом до перемоги!

Слава Україні!