ЗНАЙОМСТВО З НАУКОВИМ ТОВАРИСТВОМ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

20221210 1024592 грудня 2022 року в межах грінченківської декади відбувся корпоративний онлайновий квест «Знайомство з Науковим товариством Київського університету імені Бориса Грінченка».

Члени Наукового товариства Факультету української філології, культури і мистецтва взяли активну участь у підготовці заходу.

Марія БОЙКО, голова Наукового товариства, аспірантка 4 року навчання освітньої програми 035 Філологія; Лайма ДАУКШАС, заступник голови, аспірантка І року навчання освітньої програми 011 Освітні, педагогічні науки; Марія МАРТИНЕНКО, студентка 2 курсу освітньої програми 035.01 Українська мова та література проявили себе щонайкраще й посіли призові місця.

Найактивніших учасників організатори відзначили подарунками. Дякуємо організаторам за креативні завдання та гарний настрій.