22 листопада 2022 року в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбулася І Всеукраїнська (НЕ)класична студентська наукова інтернет-конференція «Мовно-літературний коворкінг».

Марія КРИЛОВА, студентка IV курсу Факультету української філології, культури і мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка взяла активну участь у заході (науковий керівник - І.Г.Саєвич, кандидат філологічних наук, доцент). Доповідь Марії  «Системна організація назв людини-митця в українській мовній картині світу» ознайомила учасників конференції із результатами вільного асоціативного експерименту (АЕ), проведеного в Київському університеті імені Бориса Грінченка у вересні-жовтні 2022 р. Об’єктом дослідження молодої науковиці є семантика загальновживаних номінацій митців у мовній картині світу, сформована унаслідок повсякденного світосприйняття, протилежного науковому, що відповідно знайшов вияв у мистецтвознавчій термінології.

Вітаємо МАРІЮ та наукового керівника з блискучим виступом!

Бажаємо успіхів і перемог!