І етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Конкурс Петра Яцика17 листопада 2022 року відбувся І (університетський) етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 22 студенти-філологи та 26 студентів нефілологічних спеціальностей.

Тестові та творчі завдання, які організатори конкурсу розмістили на платформі MOODLE, виявили найкращих знавців української мови.

Результати конкурсу серед студентів-філологів:

І місце – Павлович Яна Олександрівна.

ІІ місце – Крилова Марія Ігорівна, Головко Анастасія Олександрівна.

ІІІ місце – Глеба Іванна Іванівна, Костюченко Іванна Василівна, Мамот Олександра Сергіївна, Максименко Діана Олександрівна.

Результати конкурсу серед студентів нефілологічних спеціальностей:

І місце – Паніот Олександра Сергіївна.

ІІ місце – Доценко Вікторія Валеріївна, Зайка Ярослав Олександрович, Звіряка Ірина Віталіївна.

ІІІ місце – Ігнатушко Олександра Володимирівна, Ляшова Анна Євгенівна, Небещук Софія Василівна.

Вітаємо переможців, бажаємо й надалі зростати інтелектуально та творчо і віримо у світле майбутнє України!