День Гідності та Свободи 2022

21 листопада 2022 року в День Гідності та Свободи студенти і викладачі Факультету української філології, культури і мистецтва провели онлайн фестиваль-конкурс соціальних проєктів студентських груп. Захід присвячено громадянам, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, аби показати наступним поколінням приклад збереження культури нації задля формування гідних чеснот громадян України. Фестиваль-конкурс спрямований на об’єднання соціально активної молоді для вирішення важливих для суспільства питань.

У конкурсі брали участь команди студентів Факультету української філології, культури і мистецтва, які запропонували актуальні соціальні проєкти, зокрема «Громадянська освіта та підняття духу патріотизму молоді», «За чашкою чаю», «Збереження українського спадку і його популяризація серед молоді», «Лінія життя», «Молодь за благодійність», «(Не) Відоме слово».

Журі конкурсу склали: Політова Олена Аркадіївна – кандидат історичних наук, доцент кафедри інформаційних комунікацій, Бойко Марія Іванівна – викладач кафедри української мови, організатор Всеукраїнського конкурсу проєктів «Українська мова в об’єктиві», Схаб Каріна Русланівна – студентка 2 курсу, голова соціального комітету студентської ради Факультету української філології, культури і мистецтва.

Переможцями конкурсу-фестивалю стали такі команди:

І місце – команда з проєктом «Лінія життя»;

ІІ місце – команда з проєктом «Молодь за благодійність»;

ІІІ місце – команда з проєктом «Громадянська освіта та підняття духу патріотизму молоді».

Вітаємо переможців і бажаємо успішної реалізації представлених проєктів!